TÄISPAKETT

SOODUSPAKETT

Eesnimi peab olema sisestatud.
E-mail peab olema sisestatud.
Selline e-mail on juba kasutusel.
E-maili aadress on vigane.
Panga valik on kohustuslik.
1. Osta täispakett.

Täispakett võimaldab sul teha kõiki harjutusi terve kuu piiramatult. Selle ostmiseks täida kõrvalolev vorm ja vali sobiv makseviis. Pärast makse teostamist saadetakse sulle e-mail sinu konto koodiga. Sisene platvormile ja alusta harjustamist.

2. Vali harjutus.

Harjutused on jagatud nelja ossa: kõneautomatismid, sõnad, sõnaühendid ja laused. See aitab sul harjutusi kiiremini leida ja mõista, milliseid neist pead tegema.

3. Konsulteeri logopeediga.

Kindlasti leidub kõneravi.ee lehel harjutusi, mis sulle sobivad. Seda, milliseid neist ja kui sagedasti teha, küsi logopeedilt. Kõik harjutused on logopeedide loodud ja matkivad kabinetis läbi viidavaid teraapiaid.

1. Osta sooduspakett.

Sooduspakett võimaldab sul teha kõiki harjutusi kuus kuud, makstes vaid viie kuu eest. Selle ostmiseks täida kõrvalolev vorm ja vali sobiv makseviis. Pärast makse teostamist saadetakse sulle e-mail sinu konto koodiga. Sisene platvormile ja alusta harjustamist.

2. Vali harjutus

Harjutused on jagatud nelja ossa: kõneautomatismid, sõnad, sõnaühendid ja laused. See aitab sul harjutusi kiiremini leida ja mõista, milliseid neist pead tegema. Kuus kuud tõsist tööd ja harjutamist on hea viis jätkata taastumist.

3. Konsulteeri logopeediga

Kõik harjutused on logopeedide loodud ja matkivad kabinetis läbi viidavaid teraapiaid. Seda, milliseid harjutusi ja kui sagedasti teha, küsi logopeedilt.

Täname! Teid suunatakse kohe edasi panga lehele.